SUITS

17. 11. 2012 | † 01. 01. 2013 | kód autora: G86

 SUITS- úvodka  

 Origivální název: Suits

Český název: Kravaťáci

Rok výroby: 2011/-

Hodnocení CSFD:90%

Hlavní obsazení: Gabriel Match, Patrick J. Adams, Gina Torres, Sarah Rafferty, Rick Hoffman

Anotace: Mike Ross je tak trochu genius s fotografickou pamětí, kterého kvůli podvádění při testech vyhodily ze školy, tak se protlouká životem jak nejlíp to jde. Když mu jeho kamarád Trevor nabídne drogoví obchod za deset tisíc, po jistém váhání to přijme, když dojde na domluvené místo zjistí , že je to policejní léčka a při útěku se shodou náhod dostatne na přijmací pohovor do právnické firmy Pearson and Hardman. Tam potká nejlepšího dojednavačě v New Yorku Harveyho Spectra, ten se rozhodne ho přijmout, i když Mike jaksi nesplňuje podmínku pro přijetí a to je Diplom z Harwardu. 

 

Můj názor:  Já osobně si mysím že seriál je jedno z nejlepších současných dramat,a velice mě překvapil. Seriál má skvělí humor, herci podávají ty nejlepší výkony. Pravda že k soudu se v seriálu moc nedostaneme, ale i tak si ho užijeme, protože má všechno s tím nejvišším standardem, když má někdo být badass tak je tak přesvědčivý že potkat ho na ulici, plyvnete mu do xichtul, každá postava vám ze sebe dá maximum a je to vidět, všechno všem věříte a fandíte jim. 

Nejlepší moment: Ať si říká kdo chce co chce, jeden z nejvtipnějších momentů je podle mě když se Harvey a Mike zkouří, samozřejmě seriál má spostu jiných úžasných momentů, ale tenhle se mi v hlavě tak nějak zasekl a nechce se pustit. Z těch vážnějších scén se mi líbí cvičný soud v druhé sérii, myslím že to bylo něco úžasného a dalo vám to možnost nahlédnout na tu vnitřní část vypovídajících postav.

Postavy: Moje nejoblíbenější postavy jsou Harvey a Donna, myslím že nikdo lepší než Gabriel Match a Sarah Rafferty pro ztvárnění této "dvojice" . A já  jim fandím aby se konečně probudily došlo jim že patří k sobě. Samozřejmě všechny ostatní postavy jsou taky úžasné, ale tyto dva mám nejradši.

Hodnocení: Jedoznačně 10/10, protože jediná chyba seriálu je ta několika měsíční pauza.

 


Zobrazit další články tohoto autora

Další články z rubriky filmy

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.